Nie masz wpływu na pogodę, ale masz wpływ na to czy Ty będziesz pogodna!

Magdalena Cieśla

+ 0
Godzin szkoleniowych
0
Lat doświadczenia
+ 0
Godzin konsultacji

Moja działalność

Miodybieszczadzkie.pl – Miody mojego męża, robione z
pasją. Miody z najczystszych rejonów Polski – Bieszczad. Nasze miody to nie tylko smak
prawdziwego miodu, to także smak pomocy…każda złotówka z miodu bowiem wspiera
działalność naszej Fundacji – tworzenie barci w lasach Bieszczadzkich

www.beestrong.pl – to moja marka prozdrowotnych batonów, które stworzyłam ponieważ ani ja ani moja córeczka nie lubimy pyłku a wiemy, że ma niesamowite właściwości. To batony, które dodają energii, zdrowego powera z pyłku. Pyłek bowiem ma moc, a że jego smak jest trudny to ukryłam go w batonie.
Bee Strong dodaje pozytywnej energii
Zdrowo doładuj się z Bee Strong!

www.beehelpy.pl – Nasza Fundacja Przeciwdziałania Śmierci Pszczół, którą stworzyliśmy po to aby zebrać fundusze na powieszenie naturalnych domów dla pszczół- barci w lasach Bieszczadzkich…fundusze stale zbieramy, a barcie też już wieszamy ☺ Każda złotówka z miodu czy z batona wspiera działalność naszej Fundacji.

www.mental-trener.pl – od ponad 11 lat zajmuję się rozwojem osobistym i samoświadomości. Podaję pomocną dłoń przy upadku, wydostaję czasem z dołka, oraz celebruje z Tobą sukcesy Mental trening to małe zmiany, które prowadzą do dużych rezultatów….
www.instytutnowychidei.pl  To moja pierwsza działalność marketingowo-PRowa – fascynują mnie mechanizmy działania reklamy, to jak wpływa, jak działa…uwielbiam tworzyć reklamy. Zresztą moja pierwsza książka to Filozofia reklamy… 

www.zyj-naturalnie.pl – to moje drugie dziecko, czasopismo, które wraz z siecią Naturalna Medycyna stworzyłam by dostarczać rzetelnej, zweryfikowanej wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Współpracuje w nim ze specjalistami, którym wiem, że mogę zaufać i uwierzyć… a to bardzo ważne w obecnym chaosie informacyjnym.

To zwieńczenie wszystkich moich aktywności, jako trener, jako coach, jako psychodietetyk i jak pasjonatka zdrowego stylu życia. Dla mnie to nie tylko coś czego uczę, dla mnie to moje życie. Każdego dnia bowiem wstaję o 5 rano by medytować, by ćwiczyć by biegać a następnie pracować. Zdrowo się odżywiam i lubię to…to nie mus a coś czego się nauczyłam, gdyż jak większość z nas miałam swoje złe nawyki. Jestem od ponad 12 lat wegetarianką, prawie weganką, nie palę już i nie piję, nie piję nawet kawy ani herbaty, ćwiczę jogę (od września zaczynam kurs na instruktora jogi), jeżdżę konno. Mam 3 psy i 2 koty…i kocham swoje życie…po wielu zakrętach odnalazłam swoją drogę i mogę powiedzieć, że naprawdę jestem szczęśliwa. Chcesz dowiedzieć się jak też możesz osiągnąć szczęście?
Napisz – chętnie pomogę odnaleźć Ci Twoją własną drogę