Biodio

Biodio to białostocka firma, która skupia w sobie trzy marki: znaną konopną firmę Hempking, szybko rozwijający się sklep online i stacjonarny Biozdrowy oraz markę Biowen, czyli organiczne witaminy i superfoods wysokiej jakości. Powstała w 2017 roku pod szyldem Hempking, jednak w ciągu tych kilku lat rozrosła się, tym samym zostając laureatem e-Gazel Biznesu dla najlepszych w e-commerce, zdobywając odznaczenie Konsumenckiego Lidera Jakości 2020 w kategorii Debiut roku dla swoich produktów oraz kilkukrotnie zostając laureatem nagród w plebiscycie Influencer’s Top.

Wszystko, co robi firma Biodio, opiera się na wysokiej jakości, która kontrolowana jest na wielu etapach, tak by klientom dostarczyć bezpieczne i wyjątkowe produkty. Ważna jest również transparentność i przejrzystość. Przykładem mogą być tutaj produkty konopne Hempking, do których nie tylko publikowane są szczegółowe badania na stronie marki, ale również są dołączane do zamówień – tak by każdy klient zawsze miał pewność, że to co kupił, jest zgodne z opisem na stronie czy informacjami na opakowaniu.

hempking.eu

biozdrowy.pl

Czasopismo Żyj Naturalnie

Czasopismo Żyj Naturalnie powstało z pasji do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą, po to by edukować i szerzyć wiedzę na ten temat. Łączymy najnowsze badania i odkrycia z mądrością Natury. Zaprosiliśmy do współpracy uznane autorytety z zakresu zdrowia i medycyny, by przekazywać jedynie rzetelne i sprawdzone informacje. Prezentujemy badania i opinie naukowe w prosty i klarowny sposób, dostarczamy zweryfikowaną wiedzę i rozwiązania.

Do zdrowia podchodzimy holistycznie. Wiemy bowiem, że to nie tylko zdrowe odżywianie, ale także zdrowy styl życia. Dlatego pokazujemy jak żyć naturalnie. Piszemy o rozwiązaniach medycyny naturalnej, prezentujemy też naturalną żywność, którą można każdego dnia dodać do swojego jadłospisu.
Nasze czasopismo oparte jest na stałych działach takich jak: porady dietetyka, zdrowie mamy i dziecka, medycyna naturalna, suplementacja, zdrowa żywność, naturalna kosmetyka a także sport i relaks. Prezentowane są również bajki o zdrowiu, testy produktów oraz przepisy kulinarne dla wybranych schorzeń.

www.zyj-naturalnie.pl

Aura Herbals

Każdy produkt Aura Herbals to unikalna receptura, szczegółowo opracowana przez specjalistów. Kontrolowany jest każdy etap – od opracowania produkcji, do wyprodukowania końcowego produktu. W formule wzorcowej firma Aura Herbals wymaga wyników analiz mikrobiologicznych, analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Przestrzegane są wszystkie zasady zgodnie z systemem HACCP.

Aura Herbals współpracuje z najlepszymi dostawcami surowców w Europie i na całym świecie. Mimo to, każdy z nich jest dokładnie weryfikowany oraz wymagane jest przedstawienie dokładnej specyfikacji. Cały proces trwa nawet do 6 miesięcy, jednak dzięki temu firma Aura Herbals ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym. Daje to pewność, że firma dostarcza produkty najwyższej jakości, dokładnie takie, jakie potrzebujesz.
Prosty skład, w synergii z naturą

Nie od dziś wiemy, że wszystko to, co najlepsze, kryje się w naturze. Rośliny, minerały, witaminy, składniki organiczne – wszystkie te składniki otaczają nas na co dzień i posiadają wielką moc. Świat jest piękny i daje nam wiele możliwości. Zgodnie z tą ideą firma Aura Herbals produkuje suplementy diety – wydobywa z naturalnych składników to, co najlepsze i w postaci wysokich stężeń składników aktywnych przenosi do swoich produktów.

Firma Aura Herbals stara się, by wszystkie składniki były naturalnego pochodzenia, a skład produktów był jak najkrótszy. W myśl zasady Clean Label – im mniej zbędnych wypełniaczy, tym lepiej. Witaminy w kroplach nie posiadają sztucznych barwników czy konserwantów. Te rozpuszczalne w tłuszczach są stworzone na bazie naturalnej oliwy z oliwek, by zapewnić jak najlepszą przyswajalność. Aby zagwarantować możliwie długi termin przydatności do spożycia, jako przeciwutleniaczy firma Aura Herbals używa ekstraktu z rozmarynu i naturalną witaminę E ze słonecznika.

Aura Herbals robi wszystko, byś mógł w jak największym stopniu czerpać z dobrodziejstw natury.

www.auraherbals.pl

Natur Planet

W Naturplanet wierzymy, że zdrowie i piękno idą w parze. Korzystając z tego co oferuje nam natura każdego dnia z pasją tworzymy kosmetyki i zdrową żywność. Naturalne kosmetyki pielęgnują naszą skórę od zewnątrz a starannie dobrane składy suplementów diety Naturplanet uzupełniają niezbędne witaminy i minerały każdego dnia. Tylko holistyczna pielęgnacja naszego zdrowia przywraca harmonię i pozwala czerpać z natury wszystko co najpiękniejsze. Naturalne oleje, masła, maski, olejki eteryczne wytwarzane są z najwyższej jakości surowców importowanych z całego świata. Niekonserwowana zdrowa żywność oraz dobrze przyswajalne suplementy diety zdobyły zaufanie wielu klientów. Jakość i powtarzalność to dla nas priorytet.

www.naturplanet.pl