Słowem wstępu...

Zdrowy styl życia, to nie tylko odpowiednia dieta, to tak naprawdę wszystko co robimy. Każdy mały codzienny wybór którego dokonujesz.
Warto sobie zdać z tego sprawę. Na co dzień bowiem nie zastanawiamy się nad tym, co robimy, podlegamy wielu nieświadomym automatycznym zachowaniom.

Dlatego powstał Program 21 Jestem silna.

Po pierwsze aby uświadomić i pokazać Ci jak wielu mechanizmom podlegasz

Po drugie by pomóc Ci przejąć kontrolę nad własnym życiem i

Po trzecie byś była w stanie odstawić cukier.

Wypróbuj i obserwuj, jak ten program odmieni Cię raz na zawsze!

Jak korzystać z programu? To proste, sprawdź poniższe pięć kroków!

 • Krok 1

  Pobierz darmowy ebook dostępny na podstronie ebook i zacznij go czytać. Zakup Program21 i skorzystaj ze wszystkich narzędzi wspomagających!

 • Krok 2

  Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji, podcastów z fragmentami ebooka, dodatkowych narzędzi, nie zabraknie też rozrywki w postaci konkursów z nagrodami od naszych partnerów.

 • Krok 3

  Napisz mi trochę o sobie i wybierz także termin, kiedy chciałabyś rozpocząć program. Lub jeśli chciałabyś czymś jeszcze się podzielić, może masz jakieś sugestie, refleksje – napisz, chętnie przeczytam.

 • Krok 4

  Gdy już wybierzesz termin i zbierze się grupa, zaczynamy program. Tworzymy na Facebook’u zamkniętą grupę prywatną, gdzie odbędzie się webinar inauguracyjny oraz raz w tygodniu będą się odbywały webinary.

 • Krok 5

  Po 21 dniach teoretycznie kończy się program, mam jednak nadzieję, że będzie to koniec oczyszczania i początek naszej wspólnej dalszej drogi, że jeszcze nie jedno razem zrobimy.

  Co zawiera pakiet?

  1. Opracowany przez dietetyka szczegółowy plan detoksykacji organizmu, dzięki czemu w naturalny i jak najmniej wymagający bólu sposób, naturalnie zmniejszysz znacząco ilość spożywanego cukru.
  2. Przygotowany przez dyplomowanego kosmetologa plan oczyszczania i zadbania o twoją skórę i włosy.
  3. Plan prostych ćwiczeń, byś mogła wzmocnić i zadbać o swoje ciało.
  4. Plan rozwoju i zmiany nawyków, gdzie na każdy dzieļ są opracowane zadania mentalne i pytania do refleksji

  Zobacz filmik i dowiedz się więcej!