Masz już dość?!

To co robisz dzisiaj wpływa na to jakie będziesz mieć jutro.

Dlaczego ten ebook jest właśnie dla Ciebie?

Dla kogo jest ebook?

Dla szukających

prawdziwego spokoju niezależnie od sytuacji

Dla otwartych

i myślących kobiet

Dla kobiet

które chcą zapanować nad negatywnymi emocjami

Dla niezadowolonych

ze swojego życia

Dla pragnących

pozytywnej zmiany

Dla uzależnionych

od cukru

A jeśli czasem zadajesz sobie pytania typu...

Warto przede wszystkim uświadomić sobie, że to nasze myśli wpływają na emocje. Nasza interpretacja rzeczywistości oraz to jak postrzegamy świat wywołuje w nas emocje. Kontrola nad emocjami to przede wszystkim kontrola myśli. Świadome podejście jest więc tutaj kluczowe. Z tego powodu w naszym programie koncentrujemy się przede wszystkim na rozwoju świadomości abyś zauważała automatyczne mechanizmy, które bardzo często przejmują nad Tobą kontrolę i byś poprzez ich rozpoznawanie radziła sobie z nimi. Emocjami możesz właśnie poprzez świadomą zmianę myślenia, sterować. Kluczowa jest więc tutaj świadomość, do której jak widzisz, wielokrotnie powracamy. Zacznij więc od uświadomienia sobie, że możesz wpływać na swoje myśli. A wpływając na swoje myśli, wpływasz równocześnie na swoje emocje, na swój nastrój i stan. Metoda ta pozwala na zmianę myślenia, nastawienia, a w dodatku jest szybka i skuteczna. Więcej na ten temat przeczytasz w rozdziale 8.

Nawyki to małe zmiany, które prowadzą do dużych rezultatów. Z każdym małym wyborem wybierasz w jakiś sposób siebie, definiujesz siebie. Warto też sobie uświadomić, że jest to stopniowy proces, stawania się krok po kroku, który aby był naprawdę na długo efektywny należy wprowadzać małymi krokami. Działa to na zasadzie kuli śniegowej. Najpierw zmieniasz jedną małą rzecz, a potem gdy zobaczysz, że Ci się udało napierasz rozpedu, pewności i zmieniasz kolejną. Tutaj małe zmiany prowadza do dużych rezultatów. Nie warto też na siłę wprowadzać zmian, gdyż umysł zbojkotuje nasze starania, poza tym mają stać się one ą naszego życia warto więc abyśmy się z nimi utożsamiali i uważali je za dobre ( w przeciwnym razie po co je wprowadzać?) Z tego powodu w programie 21 Jestem silna kluczowa jest przede wszystkim obserwacja i wprowadzanie małych nawyków. Więcej na ten temat przeczytasz w rozdziale 6 i 7.

Niestety człowiek z założeni a ma pesymistyczne nastawienie, „ nasz umysł jest jak rzep na rzeczy negatywne, jak teflon na pozytywne” jak ujmuje to neuropsycholog R.Hanson. Z tego powodu przede wszystkim trzeba w to włożyć trochę pracy. Warto zacząć zauważać wokół siebie pozytywne rzeczy. Czasem drobnostki. Warto praktykować wdzięczność i dostrzegać te niewielkie pozytywne zdarzenia, które prowadzą do dużych pozytywnych zmian w naszym życiu. I przede wszystkim ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. W ebooku znajdziesz wiele ćwiczeń wzmacniających pozytywne myślenie i ukierunkowujących.

Cukier to bardzo silny nałóg i nie tak łatwo go odstawić. Należy więc podejść powoli i wykorzystać mechanizmy zmiany nawyków oraz torowania (ukierunkowywania swoich myśli). Warto zacząć od obserwacji ( z tego powodu w programie otrzymujesz Silniczek do samoobserwacji) tak aby uniknąć sytuacji bojkotowania działań przez umysł, a następnie powoli zastępować nawyk jedzenia cukru zdrową alternatywą- np. zamiennikiem w postaci batona Bee Strong.

To ten ebook jest właśnie dla Ciebie!

Co w nim dostajesz?

Zdrowe i smaczne przepisy na śniadania, obiady i kolacje

Porady zdrowotne

Sprawdzone techniki redukcji stresu

Przepisów na domowe kosmetyki

Skuteczne narzędzia kontroli emocji

Dużo pozytywnego nastawienia

Codzienne proste ćwiczenia, które poprowadzą Cię do dużych zmian

Wsparcie psychodietetyka i trenera i coach’a zdrowia

Kilka słów o mnie

Magdalena Cieśla

+ 0
Godzin szkoleniowych
0
Lat doświadczenia
+ 0
Godzin konsultacji

Wprowadź adres email, aby pobrać ebooka